Krwawa Kałuża, odc. 11

Dzisiejszy odcinek podcastu/audycji Krwawa Kałuża traktuje:
– O moich przemyśleniach i wrażeniach odnośnie najnowszego teledysku pt. Memories w wykonaniu formacji tańca oraz śpiewańca HimAir, w którym to teledysku kreatywność i kamerę maczało Attic Film Production. Czyli będzie to kałużowy kącik pochwalony vel Piedestał.
– O moich przemyśleniach i wrażeniach odnośnie i w temacie zajawek marketingowych na fejsbuku, które niekiedy, czasami, w efekcie często-gęsto w przenośni oraz dosłownie dosłownie są… chujowe. Czyli będzie kałużowy kącik zjebów vel Pręgierz.
– O moich przemyśleniach i wrażeniach odnośnie kilku listów do redakcji, czyli w tym przypadku do mnie. Kącik pocztowy, znaczy, łączony, gdyż będzie i Pręgierz i Piedestał oraz prezentacja Tajemniczej Sylwetki Tajemniczego Twórcy, którego to Twórcę odkryłam przez przypadek i wiem jedynie ile ów ma lat oraz jak ma na imię…
– O moich przemyśleniach i wrażeniach odnośnie, UWAGA, filmu pt. SMALLFOOT Movie i mojej teorii, że ów film dla dzieci to raczej nie jest. Jak się to ma do horroru? No przecież rozszerzam zakres merytoryczny (pozdro dla Pana P.B.) mojej niemerytorycznej audycji vel podcastu, poza tym… Przyznam się, że oglądam kreskówki z chęcią i w ogóle.
– Itp.
– Itd.
– …
To na razie tyle, dwa gile. Jak zwykle audycja vel podcast będzie okraszona dżinglami autorstwa oraz wykonania Cezary Cezar Augustynowicz, natomiast kolejny odcinek  audiobooka pt. YMAR wrzuci się za dwa tygodnie.
Także do ususzenia, usłyszenia i niech Wam ziemia lekką będzie, a trawa zieloną.
Albo nie.
Ave

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *