Krwawa Kałuża, odc. 6

Aloha,
w kolejnej odsłonie Krwawej Kałuży, mianowicie że niniejszej, usłyszycie między innymi (gdyż bo nie tylko): o nowej polskiej platformie z filmami grozy i horrorami: horrortube.pl i dlaczego nie umiem oglądać filmów w tymże cudnym necie, gdyż jestem dupą sałatą techniczną, między innymi, również padnie kilka odpowiedzi na listy do redakcji, czyli w tym przypadku do mnie – dlaczego nie nagrywam filmików na youtube i czy na Grozowni się będę udzielała tylko i wyłącznie w podcastach, jaki horror ostatnio oglądałam i czy mi się podobał oraz jeżeli nie, to dlaczego, oraz odpowiedź na pytanie tzw. kluczowe: dlaczego horror, Magdaleno? Bo takie pytanie po raz zyliardowo-któryśtam padło, przypomnę coś a propos zbliżającego się Festiwalu KFASON w Krakowie oraz coś a propos Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego przypomnę, gdyż już na tak zwane dzień dobry jedna z nominowanych książek wzbudza tak zwane kontrowersyje, a chodzi tu nie o Pandemię mojego autorstwa i Oficynki wydania, tylko o Czarną Madonnę Remigiusza Mroza…
No i poza tymże wyżej wymienionymi kwestiami, w audycji usłyszycie dżingle i śpiewajki autorstwa Cezarego Augustynowicza, polecanki i takie tam inne motywy mówione autorstwa Magdaleny Paluch oraz, tak na koniec i nasennie, kolejny odcinek dla świnek audiobooka mojej powieści pt. YMAR, która to powieść jest, niniejszym, przygotowywana do reedycji…
Wszystko w swoim czasie, że tak się kiedyś mówiło do dzieci w klasie, bo wiadomo również, że nic na siłę i wszystko młotkiem, indżojcie audycję, zwaną również podcastem albo nie, i tradycyjnie już niech Wam ziemia lekką będzie, a trawa zieloną.
Ave

Ps. pytanie tak zwane offtopic: chcecie, żebym pisała felietony dotyczące horroru i spraw pokrewnych i publikowane żeby owe felietony były na www.grozownia.pl? Chcecie, chcecie? Hmmm?
To dajcie znać, w temacie, moi kochani w horrorze umiłowani. Dajcie znać albo znać nie dajcie i spadajcie. O konkretną odpowiedź mi chodzi, a nie o niekonkretną.
Ave oraz (tak dla odmiany) Amen

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *