Relacja z X. Blog Book Meeting

zdj. Ewa Nowak-Banach

1 lutego miałam przyjemność po raz pierwszy uczestniczyć w wydarzeniu Blog Book Meeting w Katowicach. Jest to wydarzenie, w którym uczestniczą blogerzy publikujący na co dzień swoje recenzje na Facebooku i Instagramie i mają szansę – właśnie podczas takiego spotkania – poznać się w realu.

Blog Book Meeting to nie tylko spotkanie blogerów, ale też spotkania z autorami. Podczas X. edycji prym wiodło wydawnictwo Vesper i jego dwóch autorów: Bartłomiej Grubich (Biegacz) oraz Artur Urbanowicz (Gałęziste, Grzesznik, Inkub, laureat Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego). Poza tym odbył się panel dyskusyjny, w którym przedstawiciele wydawnictw oraz wspomniani już autorzy opowiadali o swoich doświadczeniach we współpracy z blogerami. Było to bardzo fajne spotkanie, dzięki któremu wiem, jakich błędów blogerskich (aczkolwiek nie lubię nazywać Grozowni blogiem) najlepiej unikać, względnie nie powielać.
Dzięki uprzejmości Organizatorek, miałam swoje dwie minutki, aby opowiedzieć uczestnikom BBM o Krakowskim Festiwalu Grozy KFASON, który jest moim dzieckiem ukochanym 🙂

zdj. Ewa Nowak-Banach

Wydarzenie Blog Book Meeting było bardzo dobrze zorganizowane, poza wspomnianymi punktami programu, na terenie Serca Metropolii (miejsce, w którym odbywał się BBM) swoje stoisko miała Księgarnia Dopełniacz (https://www.facebook.com/KsiegarniaDopelniacz/) a także można było zakupić cudowne ubranko na książkę u Stylowej Książki (https://www.facebook.com/StylowaKsiazka/).

zdj. Grzegorz Kopiec

Dla mnie Blog Book Meeting był również świetną okazją do spotkania z autorem Grzegorzem Kopcem i jego żoną, Arlettą, a także na poznaniu się w końcu na żywo z przedstawicielką Alicya.pl  <3

Polecam wydarzenie z całego serducha i jeśli czas i możliwości pozwolą, chętnie wybiorę się na kolejną edycję!

 

ORGANIZATORKI:
Katarzyna Bieńkowska – Poligon Domowy
Beata Skrzypczyk – Opowiemci
Malwina Paś-Myszka – Zakątek czytelniczy
Katarzyna Serafin – Słowny świat Serafina
PARTNERZY:
Wydawnictwo Vesper
Serce Metropolii
Ewa Nowak-Banach – Nolijka –
SPONSORZY:
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Wydawnictwo Egmont
Księgarnia Dopełniacz
Pracownia Uszyte
Postinpocket
SuperMemoWorld
Wydawnictwo Entliczek
Zdrapki Krropki

2 komentarze

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *