Zbiórka na „Worek Kości”

Renata Kuryłowicz to jedna z kobiet, która jest dla mnie inspiracją: pomimo różnych przeciwności losu, spełnia swoje marzenia, a jednym z nich było założenie w październiku 2017 roku wspaniałego miejsca, którego nazwa została inspirowana jedną z powieści Stephena Kinga (Renata jest miłośniczką twórczości autora) – a mianowicie Worka Kości (https://www.facebook.com/worekkosci/).

W Worku Kości byłam tylko raz i to bardziej służbowo, natomiast mogę Wam powiedzieć, że jest to miejsce nietuzinkowe i jedyne w swoim rodzaju – nie znajdziecie w całym kraju takiego drugiego. Bo w tym miejscu właśnie – poza oryginalnym wystrojem (szkielety, czaszki, ołtarzyk ku czci Kinga) – spotkacie się z niesamowitą, wręcz magiczną atmosferą. W Worku Kości możecie zobaczyć na żywo Burleskowe Show, być uczestnikiem interesujących wykładów czy po prostu chłonąć dobrą atmosferę tego miejsca, pijąc jeden z wymyślnych drinków, przygotowanych przez barmanów.

Renata Kuryłowicz była gościem 4. Krakowskiego Festiwalu Grozy KFASON, a także pomogła mi podczas organizacji jednej z edycji i dlatego dziś to ja chcę pomóc tej fantastycznej kobiecie i stąd moja prośba również do Was – mianowicie z powodu obecnych czasów wszelkie knajpki, bary, restauracje itp. borykają się z problemami finansowymi. Nie ominęły one również Worka Kości, dlatego jest zorganizowana zbiórka, dzięki której to wspaniałe miejsce w Warszawie nie zniknie z planu miasta.

Podrzucam Wam link: https://zrzutka.pl/66spbu 

Pamiętajcie, że liczy się każda złotówka. A ja liczę na Was <3

Magda

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *